A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kambodža - Diskuze

Původní dotaz

Kambodža

19.05.2009 21:47:48 | helgus
helgus
Ahoj, neodolali jsme a koupili letenky od Etihadu z Mnichova /9.600/ od 16.listopadu.Jede nás 5.Pojedem Bangkok,Koh Chang,ostrovy okolo a pak jsme chtěli Pattayu. V Thajsku jsme byli několikrát, ale ted bychom chtěli ještě Kambodžu.Tak 2-3 dny.Angkor Wat.Odkud je nejlepší spojení? Cestou z Koh Changu z Tratu? Kolik to tak stojí? Letecky,nebo ještě lépe minibusem od těch jejich agentur.Díky moc Helča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
miker 22.04.2010 15:14
RE: RE: RE: RE: RE: Angkor  

To jsi mě dostal, jestli si vzpomenu, zkusím se večer podívat do bankovního výpisu. Letenky jsem kupovat už doma, je to pohodlnější. Autobus si pamatuji, bylo to 10$ a jízdenky nám zařídili v PhnomPenhu v hotelu. Dokonce nás ráno zavezli k autobusu tuktukem.
Autobusy se daly pořídit i levnější (4$), ale ten za těch 10$ zářil čistotou a dostali jsme i menší občerstvení.

Moka
22.04.2010 15:01 194.213.204.***
RE: RE: RE: RE: Angkor  

miker: kolik stály letenky? Kupovali jste až na místě před odletem nebo jste bookovali předem.

miker 22.04.2010 14:21
RE: RE: RE: Angkor  

My jsme letěli s AirAsia z BKK do PhnomPenhu, odtud expresbusem do Siem Reapu a zpátky s Bangkok Airways ze Siem Reapu do BKK. Zajímavé, že jednosměrná letenka ze SR do BKK byla docela levná, zatímco obousměrná BKK-SR a zpět hodně drahá (na místní poměry).

svoboda66 19.04.2010 07:11
RE: RE: Angkor  

Letecky Cambodia ,
Bangkok to Phnom Penh , Královský palác , kopec paní Penh, nábřeží ,noční trh ,Kiling Fields tak na dvě noci, pak lodí(35USD/p)přes Tonlé sap do Siem Reap. Nazpátek třeba přes Kuala Lumpur do Krabi . vše s AsiaAir. Jednoduší je to Bangkok airways létají Bangkok to Siem Reap ,ale jsou drahý v podstatě za stejné peníze pořídíš popisovaný trip s Asia Air a uvidíš lán světa ;-)

Mersik 18.04.2010 19:53
doprava  

Ahoj,chtela jsem se zeptat, pokud bychom chteli do Argon Wat,da se tam jet i vlakem?? Ma to nekdo odzkousene?? Trat na hranice vede a zda se mi to lepsi varianta nez bus.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Kafík 24.02.2010 14:42
RE: Angkor  

Ahoj,prosím o radu,asi až v listopadu(teď už máme Thajsko vybrané :-( )bychom chtěly jet zase zpátky,ale i s Kambodžou,takže myslíte,že na 3 dny to tam stačí?Co je tam ještě k vidění kromě Angoru?A jak to naplánovat?Bangkok,Kambodža a pak ostrovy?Ráda bych ještě jednou na Phi Phi a zkusit Lantu.Vše bych ráda letecky.Nebo Kambodžu nakonec?Díky za odpovedi :-) Karolina

jirka1959 24.02.2010 11:01
Angkor  

Vylety z Thajska do Kambodzi
Autobus: Cesta z Bangkoku k hranicnimu prechodu bud z autobusoveho nadrazi busem nebo minibusem s objednavkou na Khao San cca 1000 vizum 20 USD taxi do Siam Reap 10-20 USD.
Letadlem: Bangkok Airways letaji primo do Siam Reap. Air Asia a THAI pouze do Phnom Phenu.
Ceny letenek na brezen 2010 od 5000-10000 THB.
Videt Angkor za jeden den ( vyletem z Thajska) lze pouze 1. rannim letem s Bangkok Airways do Siam Reap, s tim, ze na prohlidku nejvetsiho chramoveho komplexu sveta budete mit 3,5 hodiny. Bezne se do Angkoru busem jezdi na 3 dny - dva dny cesta tam a zpet den na prohlidku. Jirka

svoboda66 24.02.2010 03:46
RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

ano staci jednodeni vzlet {meli jsme toho celkem dost] visa si muzes viridit pres net za 25 USD ,ale akceptujou je jen na nekterzch prechodech.
Ja jsem letel z BKK do Phon Phen a pak lodi {cca 6 hod za 35 usd] pohoda lod poloprazdna a je se na co koukat.
bydlime v Green Village place super {15-25usd s snidani a AC]

Pa Pa

Pavel Easy 23.02.2010 18:40
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

To Mersik: Doporucuji mrknout sem: http://www.canbypublications.com/siemreap/srtransp.htm popr. tez nahlednout do mapy.
Zdravi Pavel

Mersik 23.02.2010 13:15
RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

Ja jsem myslela, že to není z BKK zas tak daleko..busem se tam jede celý den?? a vlak tam nejede??

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu