A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kambodža - Diskuze

Původní dotaz

Kambodža

19.05.2009 22:47:48 | helgus
helgus
Ahoj, neodolali jsme a koupili letenky od Etihadu z Mnichova /9.600/ od 16.listopadu.Jede nás 5.Pojedem Bangkok,Koh Chang,ostrovy okolo a pak jsme chtěli Pattayu. V Thajsku jsme byli několikrát, ale ted bychom chtěli ještě Kambodžu.Tak 2-3 dny.Angkor Wat.Odkud je nejlepší spojení? Cestou z Koh Changu z Tratu? Kolik to tak stojí? Letecky,nebo ještě lépe minibusem od těch jejich agentur.Díky moc Helča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
helgus 19.05.2009 21:47
Kambodža  

Ahoj, neodolali jsme a koupili letenky od Etihadu z Mnichova /9.600/ od 16.listopadu.Jede nás 5.Pojedem Bangkok,Koh Chang,ostrovy okolo a pak jsme chtěli Pattayu. V Thajsku jsme byli několikrát, ale ted bychom chtěli ještě Kambodžu.Tak 2-3 dny.Angkor Wat.Odkud je nejlepší spojení? Cestou z Koh Changu z Tratu? Kolik to tak stojí? Letecky,nebo ještě lépe minibusem od těch jejich agentur.Díky moc Helča

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Martinn 20.05.2009 08:18
RE: Kambodža  

Ahoj. Pokud máte na Kambodžu jen tak málo času tak je nejednoduší letět z BGK do Siem Reapu a zpět. Cesta minibusem z BGK je katastrofa kvůli špatné silnici v Kambodži. Já měl času více tak jsem z BKG letěl do Phnom Penhu (s Thai asi 2000 Kč -měl jsem to v rámci jedné letenky z Prahy, pak lodí do Siem Reapu - nádhera asi 20-25 USD, nazpět do Phnom Penhu busem asi 10 USD, pak z Phnom Penhu busem do Sinahoukvile a pak jezdí lod do Thajska na hranice každé ráno doba asi 5 hod jízdy 20-25 USD, odtud to je asi 120 km do Tratu (140 bht)a pak už jsi skoro na Kochangu, tak jsem to udělal já loni a nemělo to chybu.

Tip na ubytování v Siam Reapu:
http://www.greenparkguesthouse.com

Tam jsem bydlel já, měl jsem od nich i řidiče na celý do po Ankoru.
:-P

VIKIS
20.05.2009 09:03 85.132.158.***
RE: RE: Kambodža  

Souhlas, letět z BKK. ;-) Pokud budete v Angkoru a okolních chrámech déle, pečlivě si uschovejte vstupenky, často je kontrolují.

• Anonym (1)
Mersik 23.02.2010 11:13
RE: RE: RE: Kambodža  

Ahoj,chtela jsem se zeptat, zda staci na Argon wat pouze jednodeninni vylet ci je lepsi tam stravit 2-3 dny. A z BKK tam jede bus?? A viza se vyrizuji na hranicich?? (mam pocit ze stoji okolo 20USD)Diky za info ohledne vyletu do Kambodzi

Martinn 23.02.2010 12:02
RE: RE: RE: RE: Kambodža  

Ahoj, na základní okruh orčitě jeden den stačí, pokud chceš vidět i jiné a vzdálenější chrámy tak určitě 2-3 dny.Víza nevím, já letěl a dostal jsem na letišti.Co jsem slyšel, tak s vízama to je občas na hranicích boj, úplatek=kratší doba.Asi by bylo lepší je vyřídit někde v agentuře na KaoSan road pokud máte více času.Určitě jezdí autobusy a minibusy, mrkni na letenky jaký jsou ceny než se trmácet celý den v buse. ;-)

Mersik 23.02.2010 13:15
RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

Ja jsem myslela, že to není z BKK zas tak daleko..busem se tam jede celý den?? a vlak tam nejede??

Pavel Easy 23.02.2010 18:40
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

To Mersik: Doporucuji mrknout sem: http://www.canbypublications.com/siemreap/srtransp.htm popr. tez nahlednout do mapy.
Zdravi Pavel

svoboda66 24.02.2010 03:46
RE: RE: RE: RE: RE: Kambodža  

ano staci jednodeni vzlet {meli jsme toho celkem dost] visa si muzes viridit pres net za 25 USD ,ale akceptujou je jen na nekterzch prechodech.
Ja jsem letel z BKK do Phon Phen a pak lodi {cca 6 hod za 35 usd] pohoda lod poloprazdna a je se na co koukat.
bydlime v Green Village place super {15-25usd s snidani a AC]

Pa Pa

jirka1959 24.02.2010 11:01
Angkor  

Vylety z Thajska do Kambodzi
Autobus: Cesta z Bangkoku k hranicnimu prechodu bud z autobusoveho nadrazi busem nebo minibusem s objednavkou na Khao San cca 1000 vizum 20 USD taxi do Siam Reap 10-20 USD.
Letadlem: Bangkok Airways letaji primo do Siam Reap. Air Asia a THAI pouze do Phnom Phenu.
Ceny letenek na brezen 2010 od 5000-10000 THB.
Videt Angkor za jeden den ( vyletem z Thajska) lze pouze 1. rannim letem s Bangkok Airways do Siam Reap, s tim, ze na prohlidku nejvetsiho chramoveho komplexu sveta budete mit 3,5 hodiny. Bezne se do Angkoru busem jezdi na 3 dny - dva dny cesta tam a zpet den na prohlidku. Jirka

Kafík 24.02.2010 14:42
RE: Angkor  

Ahoj,prosím o radu,asi až v listopadu(teď už máme Thajsko vybrané :-( )bychom chtěly jet zase zpátky,ale i s Kambodžou,takže myslíte,že na 3 dny to tam stačí?Co je tam ještě k vidění kromě Angoru?A jak to naplánovat?Bangkok,Kambodža a pak ostrovy?Ráda bych ještě jednou na Phi Phi a zkusit Lantu.Vše bych ráda letecky.Nebo Kambodžu nakonec?Díky za odpovedi :-) Karolina

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu