A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kambodža - Diskuze

Původní dotaz

vízum Kambodža

04.01.2013 12:28:10 | Janninka
Janninka
Někde jsem četla,že se dá na nějakých stránkách on-lene zažádat o vízum do kambodžy,má někdo zkušenost?Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
19.11.2013 12:49 46.33.96.***
Re: vízum Kambodža  

Jo,nezapomeň na foto,jako do pasu si sebou vzít na vízum

Jana
19.11.2013 12:48 46.33.96.***

Je pouze vstupní vízuma je jedno jestli tam jseš 3 dny nebo měsíc-25USD :-X

Desita 19.11.2013 11:59

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Někde jsem se dočetla, že je potřeba zaplatit i výstupné vízum, je to pravda? Všude píšou pouze o vstupním vízu za 25 USD. Máme v plánu procestovat některé země jihovýhodní Asie a na Kambodžu máme bohužel jen 3 dny, nedělají se varianty levnějších víz? Děkuji moc za odpověďi.

Lea
28.08.2013 21:35 94.113.122.***

My budeme celý prosinec cestovat z Hanoie do Saigonu. Dočetla jsem se, na kterých pozemních přechodech z Vietnamu do Kambodži se dají vyřídít víza. Mám si to vysvětlit tak, že když v Saigonu nasedneme na bus směr Phnom Penh, tak na hranicích s Kambodžou na nás řidič počká, než vízum dostaneme? Chceme do Kambodži jen na pár dní (hlavní město, Angkor Wat ) a vrátít se do SaigonuTaky se mi nedaří zjistit, jestli by nás tam dostala nějaká vietnamská cestovka - ta by nám asi vízum sama zajistila.
Dík, že mi poradíte!
lea2010@volny.cz

eika 22.01.2013 14:36

7 dni je dost malo a zalezi aj na tvojom financnom rozpocte. Ta drahsia varianta je ist www.bangkokair.com Bangkok - Siem Reap - tam 2 dni Angkor Wat a potom ist http://www.cambodiaangkorair.com/en/home.aspx do Sihanoukville k moru na 5 dni. Alebo ist po zemi z Bangkoku ta do Angkor Watu dostane hocijaka cestovka a odtial sa mozes dostat k moru (letecky alebo busom). To bude urcite lacnejsie, ale je to na dlhsie a hlavne v Kambodzi su dost biedne cesty. Este mozes dat s www.airasia.com Bangkok-Phnom Phen, tam pozriet muzeum genocidy, kralovsky palac na to staci den a potom ist k moru taxikom cca 5 hodin - tam je jedina asfaltova cesta v Kambodzi a potom zo Sihanoukville ist do Siem Reap bud autobusom alebo letecky http://www.cambodiaangkorair.com/en/home.aspx tam je Angkor Wat. Odtial sa dostanes busom do Bangkoku. Zalezi od teba, co uprednostnujes, ale urcite by som nevynechala Angor Wat.

hanyta
22.01.2013 10:30 89.190.52.***

Dobrý den,vážně o Kambodže uvažujeme,ale máme na ni jen 7 dní .Mohla bych Vás porposit ,co by jste nám doporučila ,co se zatak krátkou dobu dá stihnou a jaký způsob místní přepravy nám doporučíte.Děkuji.Hanyta

Carrie1 08.01.2013 21:18

Dobrý den, také jsme řešili vizum přímo na hranicích. Berou otisky, fotí...jako píše Elka. Jinak ale vše probíhalo rychle a bezproblémově.
Můžu se zeptat kam se konkrétně chystáte? Kdybyste chtěla jakoukoli radu, ráda Vám pomůžu. Strávili jsme tam v loni krásné 3 týdny :-)

eika 07.01.2013 08:30

http://www.mfaic.gov.kh/evisa/?lang=CZe Ked sme sli do Kambodze, kamarat mi doporucil tento web, ze to bolo bez problemov. My sme si nakoniec vybavovali priamo na letisku v Phnom Phen, ziadna rada, slo to rychlo. Potom je dlhsie vybavovanie u colnikov, beru ti tam otlacky prstov, fotia ta, no kontrola ako po prijazde do USA...

Janninka 04.01.2013 12:28

na on-line - oprava ;-)

Janninka 04.01.2013 12:28
vízum Kambodža  

Někde jsem četla,že se dá na nějakých stránkách on-lene zažádat o vízum do kambodžy,má někdo zkušenost?Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu